درباره کرم کتاب

سلام ، تا حالا کشک بادمجون خوردی؟ با فرض این که شما تا حالا کشک بادمجون نخوردید ، اگه یه نفر در مورد طعم کشک بادمجون براتون صحبت کنه احتمال این که بهش علاقمند بشید بیشتره یا این که چند لقمه تعارفتون کنه ؟؟ برای من حالت دوم محتمل تره ، به عبارت دیگه  کرم کتاب بر اساس این ایده که خوندن بریده ی کتاب های خوب احتمالا باعث تشویق مخاطب به خوندن اون کتاب میشه ساخته شده و امیدوارم یه روز اینجا محیطی باشه که بشه به راحتی توش بریده کتاب هایی در زمینه های مختلف و از نویسندگان مختلف پیدا کرد .

اینجا خونه دنج کسی هست که از هر فرصتی برای خوندن کتاب استفاده میکنه و یکی از سرگرمی هاش خط خطی کردن و نشونه گذاری کتاباست ، زیر بخش هایی از کتاب ها که به نظرم ارزش دوباره خونده شدن دارند رو خط می کشم و هر از گاهی دوباره می خونمشون . اوایل به خط خطی کردن کتاب ها اکتفا می کردم اما بعدتر احساس کردم دسترسی بهش به این شکل سخت هست پس شروع کردم به یادداشت برداری از کتاب ها ؛ اما به رغم تمام فواید این کار باز هم احساس می کردم دسترسی به این نوشته ها و پیدا کردن یه مطلب خاص هنوز هم سخته ، شاید اینجا همون جایی هست که باید اون نوشته ها قرار می گرفت ، کرم کتاب امکان دسته بندی موضوعی ، برچسب گذاری و جستجوی سریع بریده کتاب هایی که می خونم رو برام فراهم میکنه و در کنار همه ی اینها این امکان رو بهم میده تا شما رو هم در لذتی که می برم شریک کنم .

در کرم کتاب بریده ی کتاب هایی که می خونم رو با شما به اشتراک می گذارم ، قسمت هایی از کتاب ها که به نظرم ارزش دوباره خونده شدن رو دارند ، و شاید ارزش این رو که مهمان چشم های عزیز شما باشند .

خوشحال میشم اگه نظر یا پیشنهادی در مورد کرم کتاب دارید حتما از طریق صفحه تماس با ما باهام در میون بگذارید.