سلام ، به کرم کتاب خوش اومدید
اینجا خونه دنج کسی هست که از هر فرصتی برای خوندن کتاب استفاده میکنه و یکی از سرگرمی هاش خط خطی کردن و نشونه گذاری کتاباست ، زیر بخش هایی از کتاب ها که به نظرم ارزش دوباره خونده شدن دارند رو خط می کشم و هر از گاهی دوباره می خونمشون . اوایل به خط خطی کردن کتاب ها اکتفا می کردم اما بعدتر احساس کردم دسترسی بهش به این شکل سخت هست پس شروع کردم به یادداشت برداری از کتاب ها ؛ اما به رغم تمام فواید این کار باز هم احساس می کردم دسترسی به این نوشته ها و پیدا کردن یه مطلب خاص هنوز هم سخته ، شاید اینجا همون جایی هست که باید اون نوشته ها قرار می گرفت ، کرم کتاب امکان دسته بندی موضوعی ، برچسب گذاری و جستجوی سریع بریده کتاب هایی که می خونم رو برام فراهم میکنه و در کنار همه ی اینها این امکان رو بهم میده تا شما رو هم در لذتی که می برم شریک کنم .

در کرم کتاب بریده ی کتاب هایی که می خونم رو با شما به اشتراک می گذارم ، قسمت هایی از کتاب ها که به نظرم ارزش دوباره خونده شدن رو دارند ، و شاید ارزش این رو که مهمان چشم های عزیز شما باشند .

برای خوندن آخرین بریده کتاب ها لینک زیر رو لمس کنید

ضمنا اگه بیشتر در شبکه های اجتماعی فعال هستید و کمتر فرصت می کنید مرورگرتون رو باز کنید می تونید از طریق دکمه های زیر من رو در شبکه های اجتماعی پیدا کنید .